fbpx

Krepšelis

PRISTATYMAS

 

Autopakai užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD.

 

Prekių atsiėmimas ir galimi pristatymo būdai:

Prekes galima atsiimti vietoje, Kaune. (Teirautis telefonu +370 616 54176)

Prekių pristatymas į namus ar darbovietę su kurjeriais.

Užsakytos prekės (turimos sandelyje) visoje Lietuvos teritorijoje Jus pasieks per 1-3 darbo dienas. Jeigu pristatymo terminas numatomas ilgensis, apie tai informuosime iš anksto.

Jeigu pirkdami pasirinkote atsiskaitymo būdą "Banko pavedimu", lauksime Jūsų apmokėjimo (prekių kaina + pristatymo išlaidos). Sulaukę apmokėjimo, išsiųsime prekes Jūsų nurodytu adresu.

Įprasta pristatymo kaina Lietuvoje (EUR su PVM):

  • Grotelės, kitos smulkios dalys - 3.05 €
  • Buferis, slenksčiai - 6.95 €
  • Apdailos komplektas - 11.95 €

Pristatymas Europoje:

Gyvenate ne Lietuvoje? Prekes pristatysime visoje Europoje. Dirbame su greitųjų siuntų kompanija DPD, kuri turi didžiausią tinklą. Esant dideliems siuntos gabaritams pristatysime su sunkiasvoriu transportu. Dėl kainos ir kitų sąlygų susisiekite su mumis telefonu +370 616 54176 arba el. paštu. Kainos skaičiuojamos kiekvienu atveju individualiai.

Svarbu: Jeigu darbo dienomis nebūnate namie, patariame nurodykite ne namų, o darbovietės adresą ir pavadinimą.

Svarbu: Prekių pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, rekomenduojame jos nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir turinys nėra pakitęs.